Rozmiar: 15961 bajtów
START PROGRAM UCZESTNICY PREZENTACJE GALERIA KONTAKT

W dniach 20 i 21 października 2005 r. w Centrum Konferencyjnym „Warszawianka” w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim odbyły się II Targi Energii – Jachranka 2005, zorganizowane przez IEPiOE oraz TOE .

Celem imprezy było zorganizowanie forum, na którym mogły się spotkać wszystkie podmioty uczestniczące w rynku energii elektrycznej. W dwudniowych II Targach Energii udział wzięło ponad 150 przedstawicieli polskiego sektora elektroenergetycznego. Targi, analogicznie jak w roku poprzednim, składały się z części seminaryjnej oraz tzw. części targowej. Pierwszego i drugiego dnia targów zostało przedstawionych 18 referatów, odbyły się także dwa panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli władz, sektora energetycznego i odbiorców energii. W części targowej swoje oferty prezentowało 12 spółek. W ramach drugiego dnia targów jeden z bloków zagadnień obejmował pierwszą w Polsce prezentację polskiego tłumaczenia umowy EFET oraz dyskusję możliwości implementacji tego standardu na rynku polskim. „Energetyzujący” program artystyczny, którego głównym punktem był występ iluzjonisty p. Maćka Pola, prowadził znany prezenter (m.in. pogody) Waldemar Dolecki.

II Targi Energii „ Jachranka 2005 ” przeszły do historii. Mamy nadzieję, że pozytywnie zapisały się w pamięci wszystkich uczestników. Serdecznie dziękując prelegentom za interesujące wykłady, uczestnikom za obecność i czynne uczestnictwo w Targach, partnerom za wsparcie, patronom za patronat mamy nadzieję w nie mniejszym gronie spotkać się na III Targach Energii w 2006 roku.

ORGANIZATORZY:  Rozmiar: 1470 bajtów Rozmiar: 1247 bajtów

PATRONAT MEDIALNY:

Rozmiar: 859 bajtów Rozmiar: 859 bajtów
Rozmiar: 1849 bajtów   Rozmiar: 1849 bajtów